Distributora pervitinu vypátral policejní pes Taron

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání dvaačtyřicetiletého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Podle policejního mluvčího Jana Bílka, měl obviněný muž prodávat pervitin od první poloviny září do první poloviny prosince loňského roku, třem mužům ve věku 19, 21 a 47 let. 

 

Na dvaačtyřicetiletého muže byl vydán předběžný souhlas se zadržením Okresním státním zastupitelstvím v Sokolově. „V pondělí 21. února 2022 krátce před půlnocí prováděla hlídka policie z Obvodního oddělení Kynšperk nad Ohří šetření v místě současného bydliště obviněného muže. Když muž policisty spatřil, dal se okamžitě na útěk. Policisty bylo použito několik zákonných výzev, na které muž nereagoval a pokračoval v útěku do vyšších pater budovy. Na místo dorazil také policejní psovod se svým čtyřnohým parťákem Taronem, který muže po několika málo minutách našel ukrytého mezi starým nábytkem v půdních prostorech domu,” doplnil policejní mluvčí.

 

Muž se ani tak nechtěl vzdát a vylezl střešním oknem na střechu. Policisty byl vyzván, ať sleze zpět, což také po chvíli učinil a byl na místě zadržen. Následně byl převezen na obvodní oddělení k dalším úkonům.

 

V případě prokázání viny hrozí devětatřicetiletému muži trest odnětí svobody až na pět let.

 

 

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.