Seniorská akademie odstartuje už v březnu, zájemci se již mohou přihlašovat

​Seniorská akademie nabízí seniorům Karlovarského kraje různorodé a pestré vzdělávání formou přednášek a workshopů z nejrůznějších oblastí, jako například výtvarného umění, hudby, zdraví, pohybu, zdravého životního stylu a mnoha dalších. V prostorech Krajské knihovny Karlovy Vary se budou v letošním roce účastníci každý týden zabývat vybraným tématem.


Účastníkům budou zajištěny potřebné materiály, proto není potřeba žádné předchozí přípravy. Na úvodní hodině obdrží senioři index, do kterého bude zaznamenávána jejich docházka. Ti nejpilnější získají za vzornou účast malou odměnu.

V měsíci březnu jsou na programu témata: Zdravá záda, přednášející bude Linda Takieddinová, druhý týden se pak dozvědí účastníci zajímavosti o spánku. Následovat bude výtvarný workshop s Lenkou Herzogovou a březnová setkání završí hudební aktivity se Sárou Takieddinovou.

„Seniorská akademie se bude konat každý pátek od 9 do 11 hod. Odstartuje 4. března 2022, zakončena bude v prosinci. Pauzu si účastníci akademie dopřejí v době letních prázdnin, aby načerpali nové síly do dalšího pokračování,“ vysvětlila mluvčí Karlovarského kraje Jana Pavlíková.

 

Kapacita akademie je stanovena pro 20 – 30 osob, účast je zdarma. Zájemci si mohou své místo zajistit na telefonním čísle 778 072 251 nebo pomocí e-mailu na adresu: lili.takieddinova@gmail.com.

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.