CANPACK: Když plechovka není jen plechovka

CANPACK Group se sídlem v Krakově v Polsku je globálním výrobcem hliníkových nápojových plechovek, obalů pro potravinářský průmysl, skleněných lahví a kovových uzávěrů. Působí v 19 zemích světa a zaměstnává téměř 8000 lidí. Jednu z výrobních hal má také ve Stříbře.

Rok 2021 byl náš první rok s plně fungující výrobou od začátku až do konce. Na počátku roku jsme byli schopní vyrábět jen s pomocí kolegů z Polska, v posledních měsících zvládáme produkovat již jen s minimální pomocí z ostatních závodů. Je to opravdu velký posun a nyní máme mezi sebou skutečné odborníky, kteří mají nejen odborné dovednosti, ale hlavně se chtějí i nadále ve své činnosti zlepšovat.

Kromě naší obchodní činnosti jsme byli aktivní i ve spolupráci s městem Stříbro. Stali jsme se hrdým partnerem série terénních závodů Race for Juniors a Handy maratonu. Dále jsme se zúčastnili celostátní výzvy s názvem „Do práce na kole“, a naši kolegové tak začlenili do života pravidelný aktivní pohyb. Připojili jsme se rovněž mezi pořadatele putovní výstavy VODA & CIVILIZACE. To, že nám záleží na našem životním prostředí, jsme dali najevo i díky tomu, že jsme umístili do školských zařízení papírové nádoby na sběr plechovek. Dětem jsme tak ukázali, že odpad je možné změnit opět na použitelnou surovinu. Všichni si mohli i s rodinami užít Rodinný den v CANPACKu.

Ani v roce 2022 nebude šance se nudit. Největší změnou bude rozšíření linky, která nám umožní vyrobit každý den více plechovek a zajistí nám větší flexibilitu, protože bude schopni produkovat zároveň plechovky s rozdílnou litografií. Jsme přesvědčeni, že v současné době i v blízké budoucnosti bude právě flexibilita nejdůležitější hodnotou na trhu. Kromě toho se budeme nadále soustředit na standardizace našich procesů, na tréninky stávajících zaměstnanců a budeme připravovat projekty na úsporu energií a materiálu, abychom stále zvyšovali naši konkurenceschopnost.

I přesto ovšem platí, že nejdůležitější součástí celého tohoto soukolí jsou naši zaměstnanci, kterým všem CANPACK Czech děkuje za obrovský přínos k dosaženým výsledkům.

 

 

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.