Nové informace získala policie v kauze ohořelé mrtvoly na Karlovarsku, která se stala před deseti lety

Policie podle informací Práva zadržela tři muže, které podezřívá z 10 let staré vraždy na Karlovarsku. Soud je ve čtvrtek poslal do vazby z obavy, že by mohli uprchnout nebo ovlivňovat svědky. Trojici zatkli detektivové z policejního útvaru Tempus, kteří se zabývají nevyřešenými případy, tzv. pomníčky.

Do rukou se policistům dostaly nové důkazy, které je nasměrovaly k možným pachatelům. Obětí měl být 33letý muž, jehož ohořelé tělo našel v říjnu 2011 hajný pod doutnajícími kládami u lesní cesty mezi obcemi Hlinky a Přílezy na Karlovarsku.

Pitva tehdy prokázala, že muž zemřel násilnou smrtí. „Při plnění svých služebních povinností jsem spatřil v příkopu u cesty kouř z doutnajících zbytků dříví,“ popisoval tenkrát lesní revírník Ludvík Poláček.

„Zastavil jsem, protože jsem měl obavy, aby se oheň nerozšířil do lesa. Pod ohořelým dřívím ale byly patrné lidské ostatky. Rozpoznal jsem části těla ve značném stadiu ohoření. Evidentně jsem tam viděl části dolních lidských končetin,“ dodal lesník, který na místo přivolal policii.

 

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.