Podpořte Karlovarský kraj v internetové soutěži Kraj mého srdce

​Již desátým rokem mapuje internetová soutěž Kraj mého srdce oblíbenost jednotlivých krajů České republiky podle toho, jaké nabízejí možnosti trávení volného času a dovolených. Do hlasování se může zapojit široká veřejnost prostřednictvím internetového hlasování, a to do 28. 2. 2022.

Karlovarský kraj se pyšní nádhernou přírodou, kterou je možné objevovat po celý rok. Na své si přijdou vyznavači turistiky, cyklisté a v zimním období také lyžaři na sjezdovkách či vyznavači bílé stopy. Kromě sportovních aktivit mohou lidé vyrazit za historickými památkami, navštívit řadu rozhleden, jež nabízí jedinečné výhledy do okolí. Jedinečnost Karlovarského kraje tkví v lázeňství, jež do regionu přivádí každoročně mnoho návštěvníků.

Hlasovat v soutěži lze v osmi kategoriích – Kam na letní dovolenou/pěší a cyklo, Kam na zimní dovolenou, Kam na výlety s dětmi, Kam na koně a koňské stezky, Kam do lázní a wellness, Kam za zážitkem a adrenalinem, Kam na památky a Kam za folklorem a tradicemi. Hlasující oceňují jednotlivé kraje podle svých vlastních zkušeností v roce 2021 nebo podle toho, kam se v dalším roce chtěli vydat.

Karlovarskému kraji přinesl minulý ročník soutěže prvenství v kategorii „Kam do lázní a wellness“. Pokud jej chcete podpořit i v dalších kategoriích, neváhejte navštívit webové stránky soutěže a udělte své hlasy. Hlasující jsou automaticky zařazeni do soutěže o ceny. Pořadatelem ankety, jež se koná pod záštitou Asociace krajů České republiky, je již tradičně vydavatelství KAM po Česku ve spolupráci s veletržní správou PVA Expo Praha.

Zdroj: KÚKVK.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.