Hejtman blahopřál ke 101. narozeninám

​Po skončení vánočních svátků si dalších oslav užívá paní Skoupá z Dalovic, která právě dnes slaví se 101. narozeniny. K tomuto životnímu jubileu jí přijel popřát hejtman Petr Kulhánek a přivezl květinu a dárkový koš plný dobrot.

​Paní Skoupá pochází původně z Vysočiny, odkud se v patnácti letech vydala do Jugoslávie a strávila tam deset krásných let svého život. Poté se vrátila zpět na Vysočinu a po válce se tak konečně opět setkala se svými sourozenci. Jeden z bratrů ji nemusel dlouze přemlouvat, aby se odstěhovala za ním do Karlových Varů. Zde se paní Skoupá usadila a žije tu již 75 let.

Během svého života vedla účetnictví ve firmě svého manžela, pracovala například také v ozdravovně, v porcelánce v Doubí nebo také v Becherovce. Právě Becherovku si velmi oblíbila a i dnes si ráda dopřeje doušek tohoto likéru.

V současné době paní Františku nejvíce těší její velká rodina, má čtyři děti, osm vnoučat, dvanáct pravnoučat a dvě prapravnoučata. Velmi si užívá, když jí přijedou navštívit a může si poslechnout, jak se jim daří. Svou mysl posiluje aktivním sledováním televizních soutěží, čtením novin a časopisů a také ji velmi zajímá politika a dění v našem kraji.

Paní Skoupé přejeme mnoho zdraví, aby si zachovala obrovskou chuť k životu a byla i nadále obklopena svými nejbližšími.

Zdroj: KÚKVK, Foto: FB @coolhanek.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.