Muž v bankomatu nalezl 120 tisíc korun

Že poctiví lidé stále ještě existují, se přesvědčil starší muž z Aše, který si nedopatřením z bankomatu vyžádal 120 tisíc korun dvakrát, místo jednou. Peníze mu pak přístroj vydal až v okamžiku, kdy už u bankomatu nebyl. Naštěstí si jich všimnul kolemjdoucí muž, který je bez váhání odnesl na policii. 

Poctiví lidé stále ještě existují. To dokazuje i případ nálezu peněz, který se stal v pondělí dne 20. prosince 2021. Postarší muž si v dopoledních hodinách chtěl v bankomatu v Aši vybrat 120 tisíc korun. S výběrem měl zřejmě menší komplikace, a proto po první nevydařené transakci měl provést druhou na stejnou částku. Ta se mu už ale povedla a on od bankomatu s požadovanými penězi odešel. Až doma muž zjistil při kontrole svého účtu, že mu z účtu částka odešla dvakrát.

,,Krátce po této události šel kolem bankomatu 52letý muž, který si všimnul bankovek ve výdejním okénku bankomatu. Peníze vzal a bez sebemenšího zaváhání je šel následně odevzdat na policejní služebnu v Aši,“ okomentovala případ krajská policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Na služebnu se dostavil i majitel peněz, který šel věc oznámit, protože se o nálezu peněz dozvěděl ze sociálních sítí. Případ dopadl šťastně a majitel peněz si tak může díky poctivému nálezci užít klidné a radostné Vánoce.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.