RunCzech otevřel registrace na závody. V Karlových Varech se poběží už podeváté.

RunCzech zveřejnil termíny běžeckých akcí, které se uspořádají v roce 2022. Na tradiční Mattoni půlmaratony do Karlových Varů, Českých Budějovic, Olomouce, Ústí nad Labem a Mattoni Liberec Nature Run se bude možné registrovat od prosince. Na všechny tyto akce bude možné zakoupit i voucher jako vánoční dárek.  „Pro rok 2022 jsme v plné síle zpět. Těším se, až se zase potkáme na startu,“ vzkazuje všem běžcům Carlo Capalbo, předseda organizačního výboru RunCzech. „A Mattoni jako tradiční partner běžecký akcí u toho nemůže chybět,“ říká Ondřej Postránský, ředitel strategického marketingu Mattoni 1873.

Úžasná závodní atmosféra, radost z pohybu, prvotřídní bezpečnostní a technické zajištění. To jsou závody RunCzech. Po sezoně zasažené covidem pořadatelé věří, že rok 2022 už pojede podle plánu. Závody v pěti krajských městech odstartuje Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary (21. května). Dva týdny poté se koná Mattoni 1/2Maraton České Budějovice a za dalších 14 dnů se seriál přesouvá na půlmaraton do Olomouce. Na závěr jsou připraveny Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem (17. září) a Mattoni Liberec Nature Run 2021 (24. září), veškeré termíny na www.runczech.com/cs/akce.

„Pořídit si registraci na květnový závod již nyní může být výzvou a motivací zapracovat na svém životním stylu, tělesné, ale i dušení kondici. Zážitky sdílené se stovkami dalších běžeckých nadšenců v kulisách našeho města jsou pak tou nejlepší odměnou. Pozitivní vliv na zdravý životní styl Karlovaráků, stejně jako propagace našeho města, je proto důvodem, proč 1/2Maraton Karlovy Vary podporujeme, a to nejen finančně. Mimochodem, věřím, že registrace může být pro hobby běžce i atraktivním vánočním dárkem,“ uvádí primátorka města Karlovy Vary Andrea Pfeffer Ferklová.

„Minerální voda Mattoni je partnerem běžeckých akcí RunCzech již 27 let. Končící rok byl těžký nejen pro sportovce, ale pro nás všechny. Přejme si, aby nám ten nadcházející přinesl jen radosti, třeba v podobě dobře zaběhnutého závodu,“ dodává Ondřej Postránský.

Na všechny mimopražské závody bude letos možné zakoupit voucher jako dárek (www.runczech.com). Radost je tak možné udělat svým blízkým, známým a kamarádům, kteří pravidelně běhají nebo teprve hledají cestu k intenzivnějšímu pohybu a novým výzvám. RunCzech závody, jejichž součástí jsou i dm rodinné běhy, jsou totiž určené všem. „Věříme, že někoho takový voucher pod stromečkem může motivovat k ještě lepším výkonům nebo dokáže nastartovat novou životní etapu,“ nastínil Carlo Capalbo.

Běhy pořádané RunCzech mají už tradičně i charitativní přesah. Při registracích mohou závodníci jednoduchou formou přispět část prostředků například na výsadbu dalších stromů v takzvané Maratonské aleji či na několik dalších dobročinných projektů (www.runczech.com/cs/pro-bezce2/dobrobezectvi/seznam-charit).

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.