Hádka páru skončila zraněním a poškozeným autem

Hádkou, která skončila zraněním obou partnerů a poškozeným cizím autem, se zabývají policisté na Karlovarsku. Pětatřicetiletý muž se se svojí o tři roky mladší partnerkou honil kolem zaparkovaného auta v Karlových Varech. Ani jeden z nich nešetřil vulgárními nadávkami a ranami. Oběma partnerům hrozí až tři roky za mřížemi.

V neděli 5. prosince letošního roku mělo krátce před 18. hodinou dojít před domem v Karlových Varech k rozepři mezi partnery. V podnapilém stavu se měli začít hádat a vulgárně si nadávat. Následně měl pětatřicetiletý muž začít kolem osobního vozidla  honit svou dvaatřicetiletou přítelkyni, které vyhrožoval fyzickým napadením.

,,Žena měla před mužem utíkat a přitom ho vulgárně urážet. Po chvíli měla ovšem žena zakopnout o obrubník a upadnout. Muž jí měl následně fyzicky napadnout. Po chvíli měl pětatřicetiletý muž vylézt na zaparkovaný automobil značky Dacia a svou vahou promáčknout kapotu. Následně měl poškrábat lak, jenže poté mu měly podklouznout nohy, z vozidla spadnout na pozemní komunikaci a uhodit se do hlavy,“ komentuje případ krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Poškozením kapoty měl muž majiteli automobilu způsobit škodu přibližně 25 tisíc korun.

Po příjezdu policejní hlídka dvojici vyzvala k podrobení se orientační dechové zkoušky na přítomnost alkoholu, což oba odmítli. Žena se navíc chovala k přítomným agresivně a z tohoto důvodu jí policisté zajistili a odvezli na obvodní oddělení k dalším úkonům. Muž byl se svým zraněním ošetřen a poté záchrannou službou převezen do nemocnice.

,,Policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary – město sdělili dvojici podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Pětatřicetiletému muži bylo navíc sděleno podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci,“ doplnil Jakub Kopřiva.

Dvojici, která již byla v minulosti za výtržnictví pravomocně odsouzena, hrozí v případě prokázání viny trest odnětí svobody až na tři roky.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.