Smrtelná dopravní nehoda u Sokolova, dvě osoby bohužel podlehly svým zraněním

K tragické dopravní nehodě došlo v pátek 10. prosince letošního roku krátce po sedmé hodině ranní na na silnici číslo 210 ve směru ze Sokolova na Boučí. Šestapadesátiletá řidička osobního automobilu značky Škoda, jedoucí ve směru na Sokolov, po projetí zatáčky z dosud nezjištěných příčin přejela do protisměru, kde došlo k čelnímu střetu s automobilem značky Volkswagen. Do vozidla značky Volkswagen poté ještě narazil automobil značky Renault.

„Na místě zasahovalo pět vozů záchranné služby. Celkem jsme ošetřili sedm lidí, z toho jedna, zaklíněná řidička, i přes resuscitaci zraněním podlehla. Další osoba byla se středně těžkým zraněním převezena na emergency karlovarské nemocnice,“ popsal zásah u tragické nehody mluvčí karlovarské záchranné služby Radek Hes.

„Řidiči vozidel značky Volkswagen a Renault se po dopravní nehodě podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem,“ řekl mluvčí PČR Karlovarského kraje Jakub Kopřiva.

Pozemní komunikace byla po dobu vyšetřování dopravní nehody celé dopoledne zcela uzavřena. Hasiči na místě asistovali při odtažení havarovaných vozidel a při úklidu následků nehody na vozovce. Policisté řídili provoz a vozidla odkláněli na objízdnou trasu. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

 

 

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.