Na ulici v Aši brutálně zbili muže, skončil na tři týdny v nemocnici

Až tři roky za mřížemi hrozí osmi mužům z Chebska, kteří v červnu letošního roku napadli a brutálně zbili pětatřicetiletého muže v Aši. Proti skupině agresivních útočníků neměl muž šanci. Skončil na tři týdny v nemocnici s poraněním hlavy. 

Osm obviněných mužů mělo v neděli 13. června letošního roku, kolem 2. hodiny v noci, brutálně fyzicky napadnout v Aši procházejícího pětatřicetiletého muže. ,,Nejdříve ho měla začít skupinka napadat údery do horní části těla, a když pětatřicetiletý muž upadl na zem, tak měli pokračovat ve svém útoku. Ležícího pětatřicetiletého muže měla skupinka několikrát udeřit do oblasti hlavy a kromě toho ho měli do oblasti hlavy i několikrát kopnout. Po chvíli měli muži svého agresivního jednání zanechat a z místa odejít,“ informoval o velmi brutálním útoku policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Mezitím měla devětadvacetiletá žena, která pětatřicetiletého muže doprovázela, přivolat policejní hlídku. Muž skončil s velmi vážnými poraněními v nemocnici na tři týdny.

,,Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání osmi mužů ve věku 24 až 51 let, které obvinili ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a výtržnictví,“ doplnil Jakub Kopřiva.

Osmi obviněným mužům hrozí v případě prokázání viny trest odnětí svobody až na tři roky.

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.