Vřídelní strom v Karlových Varech nabízí výhry

Po loňském úspěchu je také v letošním roce v pavilonu Vřídelní kolonády od středy 8. prosince umístěn vánoční Vřídelní strom. Na něm jsou ozdoby plné losů. Výtěžek z prodaných losů bude věnován na činnost sportovních klubů hendikepovaných sportovců v Karlových Varech. Losy jsou ukryté v ozdobách a lze je získat po zakoupení kuponu v hodnotě 50 korun.

 

Mezi výhrami se objeví například voucher na prohlídku podzemí Vřídla, poukazy na kapry a vánoční stromky z Linhartu, plavenky, poukazy na lázeňské procedury, ale třeba i jízda lankovou, obrazy z městské galerie, křížovky apod. a spousta drobných dárků. Zakoupením vánočního losu přispějete na dobrou věc a vyhrává téměř každý los.

 

Vřídelní kolonáda bude otevřená pro širokou veřejnost každý den od 10 do 17 hodin. Prostory Vřídelní kolonády zdobí Vřídelní strom již druhým rokem, jde o stříbrný smrček, který městu darovaly Lázeňské lesy Karlovy Vary.

 

„Vánoce a tento adventní čas je obdobím dobrých skutků a tak zakoupením vánočního losu můžou nejen Karlovaráci pomoci a finančně podpořit hendikepované profesionální sportovní kluby ve městě. Loňský výtěžek byl téměř 25.000 korun a věřím, že se i v letošním roce povede podobnou sumu vybrat. Návštěvníci Vřídelní kolonády si mohou odnést různé, i velmi hodnotné dárky, a tak z vánočního stromku ve Vřídle budou mít radost obě strany, sportovní kluby i samotní výherci. Doufám, že ozdobený vánoční strom ve Vřídle se stane novou karlovarskou vánoční tradicí, “ dodává primátorka města Andrea Pfeffer Ferklová.

 

foto: MMKV

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.