Chebské očkovací centrum se stěhuje do budovy ZČU – Fakulty ekonomické v Chebu

Až 350 zájemců naočkuje denně centrum v prostorách ZČU – Fakulty ekonomické v Chebu. Od pondělí 13. 12. 2021 se tam přesouvá očkovací centrum chebské nemocnice z kostela sv. Kláry. Centrum plynule naváže na provoz a odbaví již registrované zájemce.   

Vedení Západočeské univerzity – fakulty ekonomické v Chebu poskytlo chebské nemocnici vhodné prostory se samostatným vstupem pro zajištění provozu očkovacího místa v Chebu. Zájemcům budou k dispozici 3 očkovací boxy a kapacita až pro 350 zájemců denně. Doposud bylo v očkovacím místě provozovaném chebskou nemocnicí podáno téměř 40.000 dávek.

„Prostory fakulty vyhovují provozu centra lépe než kostel sv. Kláry. Snadněji zde bude udržována teplotní pohoda, což bylo ve velkém prostoru kostela velmi obtížné. Navíc je zde bezbariérový přístup, který kostel neměl a tím ztěžoval přístup hůře mobilním zájemcům o očkování,“ popisuje důvody stěhování ředitel Nemocnice Cheb Martin Krušina.
Bezbariérové očkovací místo bude otevřené vždy pondělí, ve středa a v pátek v čase 14 – 18 hodin. Otevírací doba centra bude rozdělena mezi jednotlivé skupiny očkovaných a určena pouze registrovaníým zájemcům v centrálním rezervačním systému. Aktuální informace k očkování jsou k dispozici na stránkách nemocnice.
Nové očkovací centrum bude v provozu na adrese: ZČU – Fakulta ekonomická Cheb, Hradební č. p. 2047/22, 350 02 Cheb.
Foto: Karlovarský kraj

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.