Výstava s názvem Nalezený poklad je k vidění v karlovarském muzeu

Přírodniny, porcelán, plastiky a relikviáře, to jsou jen některé z předmětů, které více než půl století nikdo neviděl. A právě zapomenutý sbírkový fond nyní Muzeum Karlovy Vary představí veřejnosti v rámci výstavy s názvem Nalezený poklad.

 

foto: Muzeum Karlovy Vary

 

Kromě již zmíněných nalezených sbírkových předmětů se mohou návštěvníci těšit také na předměty denní potřeby, jako například brýle, přezky, spony, šicí potřeby, oděvy, brože nebo přívěsky, dále na hračky, betlémy, smaltované komponenty a militárie. Expozice je navíc doplněna vánoční tématikou

Sacharovovu cenu získal Navalnyj – YouTube

Vernisáž výstavy s názvem Nalezený poklad se uskuteční ve středu 8. prosince od 17 hodin v Muzeu Karlovy Vary. Úvodního slova se ujme hejtman Karlovarského kraje Ing. Petr Kulháne a chybět nebude ani kulturní program v podobě vystoupení Folklorního souboru Dyleň.

 

 

foto: Muzeum Karlovy Vary

 

Vzhledem k omezené kapacitě míst, jež vychází z platných protiepidemických nařízení, doporučuje muzeum zájemcům rezervaci místa, a to na telefonním čísle 736 754 834. Výstavu bude možné zhlédnout až do příštího roku, konkrétně do 27. února 2022.

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.