Neviděli jste zloděje?

Policisté ze Sokolovska pátrají po neznámém zloději, který ukradl muži před obchodním domem z kapsy peněženku s penězi,  doklady a platební kartou. Z té se ještě tentýž den snažil někdo vybrat finanční hotovost v Chodově. Jestli šlo o stejného muže, který ukradl peněženku, ale není jisté. 

Incident se stal 3. října před polednem v Sokolově. Před jedním z tamních obchodních domů měl k poškozenému přijít muž a požádat o to, aby mu rozměnil větší bankovky. To ale muž odmítl. ,,Neznámý pachatel však stál v jeho bezprostřední blízkosti a v nestřeženém okamžitku mu měl zřejmě vytáhnout z kapsy bundy koženou peněženku s finanční hotovostí ve výši 5 000 Kč, osobními doklady a platební kartou a poté z místa odejít,“ informuje o případu policejní mluvčí Kateřina Pešková.

Poškozený muž měl následně jít nakoupit do obchodního domu a až před pokladnami zjistil, že u sebe nemá svou peněženku.

,,K popisu neznámého pachatele lze uvést, že byl snědé pleti, stáří cca 18 let, hubené postavy, měl na krátko střižené tmavé vlasy, propadlý obličej, špičatý nos a hnědé oči. Na sobě měl tmavou koženkovou bundu a tmavé kalhoty,“ doplnila Kateřina Pešková.

Policisté zjistili, že ještě této ž dne se někdo snažil z karty vybrat neoprávněně peníze v bankomatu v Chodově. U toho neznámého muže natočily bezpečnostní kamery.

,,Dle popisu z fotografií pořízených z bankomatu se jednalo o dosud neustanoveného muže blíže nezjištěného věku, který měl na sobě zimní bundu, na obličeji roušku a na hlavě nasazenou tzv. bekovku,“ dodává Pešková.

Na fotografiích z bankomatu v Chodově je neznámý pachatel v jiném oblečení, nemusí se tedy jednat přímo o neznámého pachatele, který se měl dopustit krádeže před obchodním domem v Sokolově.

Policisté žádají, aby lidé v případě jakýchkoliv poznatků, které by mohly vést ke ztotožnění osob, volali na linku 158 nebo se obrátili na nejbližší policejní služebnu.

 

Zdroj: PČR
Zdroj: PČR

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.