Stromek Naděje pomáhá plnit vánoční přání dětem z dětských domovů

Počínaje pondělím 15. listopadu začala tradiční charitativní akce Vánoční stromek naděje určená ve prospěch dětských domovů v Chebu, Horním Slavkově, Mariánských Lázních, Aši a v Plané u Mariánských Lázní. Pomozte dobré věci a zapojte se do projektu na pomoci dětem v domovech, které v nich budou muset prožít letošní Vánoce.

 

foto: Interna a Naděje

Pokud se rozhodnete pomoci dobré věci prostřednictvím finančního daru, můžete odeslat libovolnou částku na transparentní účet: 4119164043/0800. Peníze poslouží na dárky dětem a na zajištění Vánoční besídky, která se koná 20. prosince 2021.

 

foto: Interna a Naděje

Vánoční stromek Naděje je od 15. listopadu umístěn na centrální registru nemocnice Sokolov. A jak postupovat? Na centrálním registru (hlavní parkoviště) Nemocnice Sokolov najděte stromeček, vezměte si z něj přáníčko, kupte dáreček a pro předání dárku zavolejte na číslo 776 096 997, abychom se domluvili, aby se dárek dostal tam, kam má. Dárečky pro dětské domovy budeme předávat na Vánoční besídce. Děkujeme všem, co se s námi na této krásné akci před Vánoci podílíte a pomůžete nám vykouzlit úsměv na tvářích těm, co si to zaslouží.

Spolupořadateli akce jsou: město Sokolov, Karlovarský kraj, MDK Sokolov, Tesco Sokolov, Karlovy Vary a Ostrov, město Horní Slavkov a květinářství Prostě kytka Sokolov. Také tam se postupně objeví vánoční stromky s přáníčky.

Více informací naleznete zde

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.