Policisté hledají důležité svědky! Nepoznáte je?

Policisté pátrají po ženě a muži, kteří byli svědci napadení dvacetiletého mladíka v restauraci v Karlových Varech o kterém jsme už informovali. K vyřešení případu chybí důležité informace, které by kriminalistům mohli poskytnout. Nepoznáte je?
 
Incident se stal 14.9.2021 ve večerních hodinách v jedné z restaurací v Karlových Varech. Čtyřicetiletý obviněný muž měl vejít do podniku a za oblečení uchopit dvacetiletého mladíka. Tomu měl začít vulgárně nadávat, poté ho povalit na jídelní stůl a nakonec vyvléct ven z restaurace. Muž měl mladíka držet a přitom mu vyhrožovat dalším fyzickým napadením v případě, že nevrátí peníze, které si měl údajně půjčit. Poté měla k mladíkovi přistoupit dvojice žen ve věku 20 a 48 let a obě ho měly fyzicky napadnout. Mladík měl následně trojici ze strachu vydat svůj občanský průkaz, který po něm požadovali. Nakonec měl čtyřicetiletý muž mladíkovi řekl, že pokud peníze nevrátí, znovu ho napadne. O případu už jsme informovali. Teď ale policisté hledají důležité svědky incidentu.

,,Karlovarští kriminalisté provedli během prověřování a vyšetřování několik úkonů, ale stále se jim nepodařilo zjistit totožnost dvou důležitých svědků, kteří situaci z blízka pozorovali a je zapotřebí provést jejich výslech.“ informovala krajská policejní mluvčí Kateřina Pešková.

Jedná se o muže ve zdánlivém stáří 30 let, který má hnědé husté vlasy, strniště a je oblečený do modrého trika a ženu ve zdánlivém stáří 30 let, která má hnědé vlasy zavázané do drdolu, na sobě měla bílou mikinu a černé tepláky.

V případě, že osoby na fotografii poznáváte, obraťte se na jakoukoliv služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158, žádají policisté.

,,Policisté zahájili trestní stíhání celkem třech osob, které které obvinili ze spáchání zločinu vydírání ve formě spolupachatelství a přečinu výtržnictví. V průběhu vyšetřování bylo zjištěno, že se obvinění svým jednáním měli dopustit i zvlášť závažného zločinu loupeže,“ doplnila Pešková.

 

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.