Nejlepší sportovci Karlovarského kraje si převzali svá ocenění

Karlovarský kraj po dvouleté odmlce opět ocenil ty nejlepší sportovce v západních Čechách. V prostorech městského divadla v Karlových Varech se konalo slavnostní vyhlášení výsledků ankety Sportovec Karlovarského kraje za rok 2019 a 2020. Ocenění převzali nejen jednotlivci, kolektivy, ale i trenéři, kteří dosáhli v oblasti sportu vynikajících výsledků. Zároveň byla udělena Cena hejtmana Karlovarského kraje, kterou získal vzpěrač Dominik Oračko z klubu SK vzpírání Sokolov, z. s., ocenění si převzal i badmintonista Jiří Mácha z TJ Ostrov, z.s. jako Sportovní legenda.

„Těší mě, že po roční vynucené pauze jsme opět mohli ocenit ty nejlepší sportovce našeho regionu. Jsem na ně velmi pyšný, a to nejen protože podávají skvělé výkony ve svých sportovních disciplínách, ale také šíří dobré jméno Karlovarského kraje. Jsem velmi rád, že neklesají na mysli, a i přesto, že doba nebyla úplně přívětivá, se nevzdali, dále trénují a posouvají hranice svých možností,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek.

„ Zástupci kraje oceněným předali skleněné plakety, finanční šeky a dárkové tašky s výživovými produkty od společnosti PROM-IN. Nominace do ankety zaslaly sportovní kluby, organizace a tělovýchovné jednoty. Tyto pak vyhodnotila Komise Rady Karlovarského kraje pro tělovýchovu a sport, návrhy pak schválila Rada Karlovarského kraje. Ocenění převzalo celkem 14 sportovců, 7 kolektivů, dva trenéři a 3 sportovní legendy,“ dodala mluvčí Karlovarského kraje Jitka Čmoková.

 

Slavnostním večerem provázel diváky oblíbený sportovní reportér Tomáš Budka. Taneční skupina Mirákl předvedla své taneční vystoupení a hudebního vystoupení se zhostil kytarista a zpěvák Radim Flender společně se zpěvačkou Eliškou Ochmanovou.

Výsledky ankety Sportovec Karlovarského kraje 2019/ 2020 naleznete zde

 

 

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.