Karlovarští volejbalisté dnes hrají rozhodující zápas o postup do Ligy mistrů

Karlovarsko čeká dnes domácí odveta v Lize mistrů. Přečtěte si náš rozhovor s univerzálem Patrikem Indrou a trenérem Jiřím Novákem. Jak velký bude, podle nich, poslední krok do Ligy mistrů?

Volejbalisté Karlovarska procházejí úspěšně předkolem nejprestižnější klubové soutěže Evropy. V cestě do hlavní soutěže jim stojí poslední soupeř, Benfica Lisabon. Ze hřiště portugalského mistra si elitní český tým přivezl výhru 3:2 na sety. „Nám sedla taktická příprava zápasu z pohledu teoretického, ale i v plnění úkolů na hřišti,“ ocenil výkon v prvním utkání v Lisabonu trenér VK ČEZ Karlovarsko Jiří Novák.

Hráči Karlovarska vedli před týdnem 2:0 na sety a ve čtvrté sadě měli dokonce tři mečboly. Případná výhra ve čtyřech setech by zásadně měnila postupové naděje, zatímco po vítězství 3:2 potřebuje český mistr vyhrát v odvetě tři sety. „My k tomu zápasu budeme přistupovat s tím, že očekáváme veliký boj, k jejich týmu máme obrovský respekt,“ řekl nejproduktivnější hráč soutěže Patrik Indra.

Benfica Lisabon má v kádru pět brazilských volejbalistů a zároveň několik opor portugalské reprezentace. V prvním utkání trápil tým Karlovarska nejvíc devětatřicetiletý univerzál Hugo Lucas Gaspar. „Nevím, jestli má soupeř do odvety ještě nějaké rezervy, uvidíme, s čím Benfica přijde, a hlavně jak na to my budeme umět reagovat,“ dodal kouč Novák.

Rozhodující zápas o postup do hlavní soutěže Ligy mistrů mezi volejbalisty Karlovarska a Lisabonu se koná ve středu od 18 hodin. Utkání vysílá živě internetový portál České televize a večer ze záznamu.

 

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.