Karlovarsko čeká doma důležitý zápas v lize mistrů

Po výhře v Lisabonu čeká Karlovarsko těžký domácí boj o postup do hlavní části soutěže Ligy mistrů. Rozrůstá se nám mládež, a tak hledáme trenéry mládeže či asistenty. Juniorům se povedl extraligový turnaj a postoupili do skupiny C.

Poslední výsledky ze zápasů v nejvyšší domácí soutěži
Po návratu z chorvatského Záhřebu se A-tým vydal do Ústí nad Labem na páté kolo extraligy, kde neztratil ani set a připsal si do tabulky tři body. Šesté kolo se přesunulo opět na domácí palubovku, kde Karlovarsko přivítalo pražské Lvy. Po jednoznačné výhře domácích v prvním setu Lvi zabojovali a další dva sety vyhráli. Karlovarsko zvládlo vyhrát čtvrtý set a vynutilo si pátý set, ve kterém rozjeté Lvy nedokázali zkrotit. Nejlepším hráčem zápasu na straně domácích se stal Lukáš Vašina (26 bodů) a na straně hostí Matej Mihajlović (17 bodů). Karlovarsko se po návratu z Lisabonu přesunulo z letiště rovnou do Zlína na sedmé kolo extraligy a náročný týden zakončili výhrou 3:0. Osmé kolo přijede 13. listopadu do Karlových Varů tým Beskyd, kde na pozici smečaře působí syn asistenta trenéra Jakuba Kolouška. Vstupenky na zápas zde.

Postup do třetího předkola v Lize mistrů!
Herní vytížení pokračuje. Mezi zápasy v extralize stíhá Karlovarsko ještě cestovat a odehrávat zápasy v Lize mistrů. Po rumunském Galati zdolalo Karlovarsko i chorvatský Záhřeb.
První zápas ve druhém předkole se odehrál v Záhřebu. Karlovarsku se nepovedl první set, ale další tři sety zvládlo a zvítězilo 3:1 na chorvatské půdě. Hodnocení zápasu si můžete přečíst zde. Odveta se konala další středu v Karlových Varech a o nervydrásající souboj bylo postaráno! Záhřeb neměl co ztratit a tlačil domácí jak na servisu, tak na útoku. Karlovarsko prohrávalo 0:2, třetí set zvládlo vyhrát a ve čtvrtém setu otočilo skóre z 18:23 na 23:23. Tento set zvítězilo 27:25 a zápas dotáhlo do pátého setu, což už znamenalo postup do třetího předkola! Pátý set tak dostali šanci na hřišti i hráči mimo základní sestavu a zakončili zápas výhrou 15:9. MVP zápasu se stal Patrik Indra, další zajímavé statistiky ze zápasu se Záhřebem si můžete přečíst zde.

Dalším soupeřem je Benfica Lisabon
Soupeřem do třetího předkola je Benfica Lisabon. Portugalský tým, který se opírá o zkušené hráče převážně z Portugalska a Brazílie. Brazilský blokař Soares působí v Benefice už dvanáct sezón, portugalský univerzál Gaspar deset sezón a smečař Lopes sedm sezón. Benefica v portugalské nejvyšší soutěži dominuje. Vyhráli 9x portugalskou A1, 18x portugalský pohár a 11x portugalský superpohár. Mezi osobní úspěchy univerzála Gaspara patří první místo z italské série A1 a italského poháru a superpoháru z roku 2004/2005. Byl téměř u všech úspěchů Lisabonu. V Lisabonu se volejbalová hala nachází hned vedle fotbalového stadionu, očekávala se tak na zápase bouřlivá atmosféra.

Lisabon se v prvním předkole utkal s mistrem z Estonska – Bigbank Tartu, který dvakrát porazil 3:1.
V druhém předkole zvládl Lisabon finskou Sastamalu 3:0 a 3:1.

Karlovarsko přivezlo z Lisabonu výhru 3:2! Z letiště je čekala cesta rovnou do Zlína na sedmé kolo extraligy mužů.

!!! Odveta v Lize mistrů se koná v hale míčových sportů ve středu 10.11. v 18:00 !!!
Vstupenky zde.

 

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.