Vykradl kočárkárnu. Hrozí mu tři roky za mřížemi

Až tři roky vězení hrozí osmatřicetiletému muži z Ostrova za to, že vykradl kočárkárnu ve společném prostoru panelového domu. Zloděj ukradl několik horských kol. Škoda je podle policie přibližně 65 tisíc korun.

Obviněný muž měl v pátek 5. listopadu letošního roku vniknout do společných prostor panelového domu v Ostrově. Poté měl projít k  kočárkárně, kde poničil zámek u dveří a šel dovnitř do místnosti. Z té měl následně postupně ukrást dvě pánská horská jízdní kola a tři dámská horská jízdní kola. ,,Tímto svým jednáním měl majitelům jízdních kol způsobit škodu přibližně 65 tisíc korun,“ informoval o případu krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva. .

Policisté se případem začali okamžitě zabývat a pátrat po zloději.  Toho se mužům zákona podařilo ještě tentýž najít a zajistit. Policisté nakonec zjistili, že se jedná o známou firmu. Muž byl v minulosti již za krádeže pravomocně odsouzen.

,,Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby,“ dodal Kopřiva.

V případě prokázání viny hrozí osmatřicetiletému muži trest odnětí svobody až na tři roky.

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.