Vztek po hádce s přítelkyní si vybil na zastávce a výloze

Až na dva roky do vězení může jít čtyřiadvacetiletý muž z Karlovarska, který se po hádce se svou přítelkyní vydal do centra Ostrova, kde poničil zastávku a výlohu jedné z prodejen. Škoda je několik desítek tisíc korun. 

Incident se stal na konci října. Mladý muž se v nočních hodinách pohádal se svou přítelkyní. Zřejmě aby ze sebe dostal vztek, rozhodl se, že se půjde projít ven. Čerstvý vzduch mu ale nepomohl, a tak se mladík rozhodl, že si vztek vyleje na autobusové zastávce. ,,Měl přijít na autobusovou zastávku a po chvíli nalezeným kusem betonového obrubníku poničit skleněnou výplň bezpečnostního skla,“ komentuje případ policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Tím jeho řádění ale neskončilo. ,,Poté si to měl namířit na místní náměstí, kde si vyhlédl jednu z prodejen. K té měl přistoupit a nohou prokopnout bezpečnostní skleněnou výplň výlohy,“ dodává Kopřiva.

Tímto svým jednáním měl způsobit celkovou škodu přibližně 33 tisíc korun.

Čtyřiadvacetiletý výtržník byl po chvíli zadržený přivolanou policejní hlídkou. Podrobil se orientačnímu testu na přítomnost omamných a psychotropních látek, který vyšel pozitivně na látky Amphetamin a Kanabinoid.

,,Po provedených úkonech policisté z obvodního oddělení Ostrov čtyřiadvacetiletému muži sdělili podezření ze spáchání přečinů výtržnictví a poškození cizí věci,“ informoval Kopřiva.

V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na dva roky.

 

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.