Brutálně napadl kamaráda, který se ho snažil uklidnit. Teď agresorovi hrozí vězení

Až na tři roky za mříže může jít čtyřiatřicetiletý agresor ze Sokolovska, který měl v květnu z ničeho nic napadnout šestapadesátiletého muže. Ten skončil hospitalizovaný v nemocnici. 

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání čtyřiatřicetiletého muže z jedné menší obce na Sokolovsku, kterého obvinili ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a výtržnictví.

V polovině května letošního roku měl mít obviněný muž krátce po 20. hodině před budovou bývalé restaurace v Sokolově slovní spor s několika dalšími muži. Ti se nějakou dobu hádali. Šestapadesátiletý muž, který byl na místě společně s obviněným, se ho měl snažil uklidnit a nakonec s ním odejít. Ovšem poté, co společně zašli za roh budovy, měl obviněný muž svého známého  zničehonic fyzicky napadnout. „Nejdříve ho měl udeřit pěstí do oblasti hlavy, a když šestapadesátiletý muž následně upadl na zem, tak ho měl ještě několikrát udeřit do horní části těla. Po chvíli měl čtyřiatřicetiletý muž svého agresivního jednání zanechat a z místa odejít,“ komentoval případ krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Šestapadesátiletý kamarád obviněného po útoku skončil v rukou lékařů.

,,Tímto jednáním způsobil šestapadesátiletému muži zranění, která si vyžádala ošetření a následnou hospitalizaci v nemocnici,“ doplnil Kopřiva.

V případě prokázání viny hrozí čtyřiatřicetiletému muži trest odnětí svobody až na tři roky.

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.