Opilec za volantem se vřítil na benzínku

Šok způsobil o uplynulém víkendu opilý dvaadvacetiletý řidič všem přítomným na benzinové čerpací stanici na Sokolovsku, který se ve večerních hodinách vřítil v plné rychlosti na benzínku. Pod vlivem alkoholu totiž nepřizpůsobil rychlost svého automobilu značky Škoda tomuto manévru.

 

foto: HZS Karlovarského kraje

„Při odbočování na čerpací stanici měl nejdříve vjet mimo pozemní komunikaci, poté narazit levou přední částí vozidla do valu hlíny, ovšem ani to ho nezastavilo a pokračoval dále v jízdě. Následně měl narazit do zadní části zaparkovaného návěsu a nakonec do stojanu čerpací stanice, kde zůstal zaklíněn ve vozidle,“ uvedl mluvčí PČR Jakub Kopřiva.

foto: HZS Karlovarského kraje

 

„Přivolaní hasiči zraněného vyprostili a předali posádce záchranné služby. Spolujezdec z havarovaného vozidla byl bez zranění. Hasiči se postarali o únik provozních kapalin a asistovali při naložení vozidla na odtahovou službu. Nehoda se stala mimo komunikaci D6, provoz tak nebyl omezený,“ řekl mluvčí HZS Karlovarského kraje Martin Kasal.

 

foto: HZS Karlovarského kraje

 

Dvaadvacetiletý řidič se podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 1,77 promile. Při dopravní nehodě došlo ke zranění dvaadvacetiletého řidiče, který byl převezen do nemocnice, kde byl hospitalizován. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku 420 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

 

 

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.