Agresivní muž vyhrožoval své příbuzné smrtí

Neuvěřitelně agresivní chování předvedl čtyřiatřicetiletý muž z Chebu, který přišel do bytu své příbuzné. Ta měla po zaklepání otevřít vstupní dveře a toho měl muž využít a do jejího bytu vstoupit bez jejího souhlasu.

„Poté měl ženu natlačit do jedné z místností a nakonec jí několikrát udeřit pěstí do oblasti hlavy. Přitom jí měl vyhrožovat zabitím a zapálením jejího osobního automobilu. Následně měl chtít po ženě finanční prostředky. Ta mu je ovšem nedala, tak měl obviněný muž z bytu vzít volně stojící LCD televizi s tím, že jí prodá a peníze si ponechá pro svou potřebu,“ uvedl mluvčí PČR Jakub Kopřiva.

Muž následně televizi začal odpojovat a vystrašená žena na nic nečekala a z bytu utekla ven. Násilník si vše nakonec rozmyslel a televizi vrátil na původní místo. Aniž by cokoliv z bytu odcizil, raději také utekl. Policisté, kteří se případem zabývali, agresivního muže po několika hodinách vypátrali a zadrželi.

Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby. V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na čtyři roky.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.