S Porsche se přetočil přes střechu a narazil do svodidel

Na dálnici D6 ve směru z Karlových Varů do Chebu havaroval skoro třicetiletý řidič se svým automobilem značky Porsche. Podle mluvčího PČR Karlovarského kraje Jakuba Kopřivy muž pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost své jízdy. To se se mu vymstilo. Na mokré vozovce nezvládl řízení svého automobilu.

„Řidič měl při projetí levotočivé zatáčky uvést vozidlo do smyku a narazit pravou přední částí do středových svodidel. Vlivem nárazu se měl automobil přetočit přes střechu a poté znovu narazit do středových svodidel. Při dopravní nehodě naštěstí nedošlo k žádnému zranění,“ řekl mluvčí PČR Karlovarského kraje Jakub Kopřiva.

Devětatřicetiletý cizinec se po dopravní nehodě podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem. Škoda na poničeném osobním vozidle značky Porsche byla předběžně odhadnuta na částku 500 tisíc korun. Na svodidlech vznikla při dopravní nehodě škoda přibližně 30 tisíc korun. Policisté z dopravního inspektorátu tento přestupek vyřešili příkazem na místě, tedy pokutou.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.