Na hradě Seeberg se bude veselit a ochutnávat zabijačkové pochoutky

Na Seebergu u Františkových Lazní chystají Svatohubertskou slavnost a zabijačkové hody. Konat se zde budou v sobotu 23. října od 10 do 17 hodin. Připraven je i bohatý doprovodný program, který myslí na velké i malé návětěvníky. Nachystané je například vystoupení lidového souboru, dětská střelnice, dětské dílny, komentované prohlídky, představení kynologie i sokolnictví, to vše a mnohem více bude k vidění na hradě Seeberg již tuto sobotu.

„Chybět rozhodně nemohou zabijačkové pochoutky a točené pivo. K zahřátí poslouží kromě špiritusu káva a čaj, k nimž budou dostání lahodné koláčky,“ informovala muzejní pedagožka Petra Polívková.

Také děti si přijdou na své. V dětské střelnici bude k vyzkoušení střelba ze vzduchovky a připraven bude také stánek s informacemi o péči o zvěř.

„Dalšími body programu bude od 11:00 komentovaná prohlídka hradu a od 13:00 komentovaná prohlídka výstavy „Umění lovu _ od obživy ke kratochvíli“ s Mgr. Lukášem Svobodou z karlovarského muzea. Od 14:00 bude probíhat představení lovecké kynologie, na které naváže od 15:00 ukázka sokolnictví,“ doplnila Petra Polívková.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.