Žena zažívala peklo

Až na deset let za mříže může jít třiadvacetiletý násilník ze Sokolova. Ten měl přes půl roku týrat svojí přítelkyni bitím, ponižováním a vyhrožováním. Čtyřiadvacetiletá družka na něj zavolala policii a muž skončil ve vazbě. 

Strach o život a měsíce týrání zažívala čtyřiadvacetiletá žena ze Sokolovska téměř každý den. Její druh ji totiž brutálně fyzicky i psychicky napadal. ,,Obviněný muž měl od dubna do poloviny října letošního roku bezdůvodně fyzicky napadat svou čtyřiadvacetiletou družku. Zároveň jí měl zakazovat vycházet z bytu, ve kterém společně žili, a také jí měl urážet vulgárními nadávkami,” komentuje případ policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Psychický teror ještě zesílil, když si muž před ženou začal sám ubližovat a tím ji psychicky vydírat.,,V červnu měl ženu také několikrát udeřit do oblasti hlavy, přitom jí vulgárně urážet a následně se měl před ní sebepoškozovat. Muž se měl pořezat na ruce a do ran si vlévat čisticí prostředek. Když mu žena sdělila, že jeho agresivní chování oznámí na policii, tak jí měl vyhrožovat usmrcením,” dodává Kopřiva.

V září se žena snažila při jedné z partnerských rozepří odejít z bytu, násilník ji ale nenechal, několikrát ji udeřil do obličeje a nožem ji rozřezal bundu. Žena muži nakonec utekla a vyhledala lékařskou  pomoc a vše oznámila na  policii. ,,Policisté se případem zabývali a muž byl navíc vykázán ze společného obydlí a usnesením Okresního soudu v Sokolově mu bylo zakázáno setkávat se a kontaktovat ženu. I přesto se ovšem muž snažil ženu několikrát kontaktovat a v jednom případě dokonce poničil vstupní dveře a vstoupil do bytové jednotky,” informuje Kopřiva.

V říjnu se měl muž opět snažit ženu kontaktovat a jít k ním do bytu, když mu neotevřela, dveře vyrazil. expřítelkyni poté znovu napadl a dokonce ji vzal mobilní telefon. Sousedka, která incident zaslechla zavolala policii. ,,Policisté po necelých šesti hodinách třiadvacetiletého muže zadrželi. Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby,” komentuje Kopřiva.

 

 

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.