Ocenění pro dobrovolné hasiče Karlovarského kraje

Anketa Dobrovolní hasiči roku 2021 se blíží do finále. Ještě do půlnoci ve středu 20. října mohou lidé hlasovat a ocenit hasiče za jejich obětavou práci. Dvě jednotky dobrovolných hasičů z Karlovarského kraje se uchází o ocenění v letošním ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku 2021. Do finálové pětice poslala odborná porota jednotku hasičů z Chodova a Oloví.

Společně s nimi jsou ve finále další tři jednotky z oblasti západ a jich Čech. O vítězích letošního ročníku nyní už rozhoduje pouze hlasování veřejnosti. Obě jednotky vybraly do letošního ročníku jako reprezentativní událost z jejich zásahové činnosti podobné případy. Jednalo se o požáry v bytech v panelových domech, kdy právě prvotní zásah místních dobrovolných hasičů, tedy jednotky z Chodova i z Oloví, byl klíčový pro zvládnutí celé situace.

V kategorii sborů se do finálové pětky oblasti západ a jich Čech dostal sbor hasičů z Teplé. Ti se prezentují nezištnou pomocí během uzávěr okresů v rámci covidových opatření. Hlasovat pro jednotky a sbor hasičů z Karlovarského kraje můžete zde

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.