Osmiletou Julii našli! Míří do nemocnice

Tři dny policisté a záchranáři pátrali po osmileté dívence z Německa, která se při hře na stopovanou ztratila své rodině v lese u Čerchova na Domažlicku. Do akce se zapojilo přes 500 lidí z Německa i Čech. Práci jim komplikoval nepřístupný terén i počasí. 

Téměř 40 hodin pátrali záchranáři a policisté po osmileté Julii Sleegersové z Berlína. Děvčátko se lidem konečně podařilo najít, oznámila to na svém Twitteru Policie ČR. Holčička míří do rukou lékařů, žádné další informace policisté zatím nesdělili.

Dívka se rodičům ztratila v lese v okolí vrchu Čechov na Domažlicku v neděli odpoledne. Záchranářům a policistům práci komplikoval složitý terén a počasí. V místě jsou rozbahněné lokality, ale také strmé skály, soutěsky a hluboké rokle. Na místě hledali také kynologové se psi, policisté na čtyřkolkách nebo letecké hlídky s termovizemi. Do pátrání se zapojili dokonce i místní hajní, kteří tamní terén dobře znají a mnoho dobrovolníků z Česka i Německa.

Dívenka se rodině ztratila při hře na stopovanou. Podle německé policie si měla hrát se svým bratrem a bratrancem. Když rodiče děti dlouho neviděli, začali je hledat. To se jim ale nepodařilo, a tak zavolali záchranáře. Ti ale už našli jen dva chlapce dívka při stopovací hře zmizela.

Zdroj: PČR

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.