Strážníci řešili kuriózní případ řidiče neřidiče

V polovině prvního říjnové týdne přijali strážníci městské policie v Karlových Varech oznámení týkající se nabouraného vozidla v jedné z ulic města. Když přijeli na místo našli muže sedícího v autě. Následně začali rozplétal zapeklitou situaci.

Řidič sedící ve vozidle škoda Felicia nebyl ve skutečnosti řidič, ale v důsledku okolností svědek, který se snažil skutečnému řidiči, který vlastně také nebyl řidič, pomoci. Krkolomná věta popisuje realitu, s níž se strážníci na místě potkali. Mladý Moldavan, který nevlastní řidičské oprávnění a strážníkům se na místě nemohl kromě ofocených dokladů v mobilu ani nijak prokázat, usedl do vozidla, s nímž v ulici Poděbradská naboural. Poničil přitom dopravní značení a dalším nárazem do zděného plotu si pravděpodobně prorazil i olejovou vanu. Třešničkou na dortu bylo přiznání mladého Moldavana, že se na území ČR nachází nelegálně. Strážníci případ pochopitelně hned z několika porušení zákonů předali kolegům z Policie ČR.

A jak to bylo s tím dalším (ne)řidičem? Třicetiletý muž ze Sokolova se dle svého tvrzení pouze snažil nešťastníkovi pomoci a vymanévrovat s vozidlem, přičemž v daném okamžiku na místo dorazili strážníci, což potvrdil i skutečný viník.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.