Karlovarsko poprvé před svými fanoušky. Slavilo se volejbalem i hudbou

Volejbaloví mistři pokračují v sezoně bez bodové ztráty. Po triumfu v Superpoháru vyhrál tým Karlovarska poměrem 3:1 oba dosavadní zápasy nového ročníku extraligy. V sobotu porazil Duklu Liberec a letos poprvé se hráči představili divákům ve své hale. „Fanoušků přišlo opravdu hodně, připravili jsme jim sportovní i společenský program,“ upozornil manažer VK ČEZ Karlovarsko Ondřej Hudeček.

Samotnému utkání předcházel v hale slavnostní nástup hráčů při světelné show. Na ploše se objevil prezident klubu Jakub Novotný, který všechny přivítal a popřál jim mnoho úspěchů do nové sezony. A pak už se diváci bavili špičkovým volejbalem s konečným úspěchem domácího mužstva. „A po zápase čekalo na diváky velké poděkování od klubu ve formě party před halou, kde si všichni užili i koncert kapely Support Lesbiens. Lidé se bavili až do půlnoci,“ popsal Hudeček.

V rámci bohatého programu šlo také o dobrou věc. Každý měl možnost se zapojit díky aplikaci EPP Pomáhej pohybem od Nadace ČEZ do charitativní činnosti. Před halou byly instalovány dva handbiky, na kterých fanoušci,zástupci partnerů klubu i hráči „vyjížděli“ peníze pro dva podporované projekty. V jednom z nich šlo o vybavení příměstských volejbalových kempů a ve druhém o příspěvek na tábory matek samoživitelek organizované neziskovou organizací Nádech. Celkový zisk na tyto projekty činí 102 497 korun. „Všem, kteří se této akce zúčastnili, patří obrovský dík. Hned po koncertě byli na pódiu slavnostně předány šeky za přítomnosti zástupců Skupiny ČEZ a prvního náměstka primátorky města Karlovy Vary pana Tomáše Trtka,“ vyprávěl manažer Hudeček.

Na volejbalovém večírku nechyběla ani tombola. Fanoušci mohli vyhrát například trénink s hráči VK Karlovarsko či posezení s nimi u kávy. Vyvrcholením pak byla cena v podobě zlaté medaile. Sportovní příznivci se také s chutí fotografovali s poháry, které klub za loňskou a už i letošní sezonu získal. „Speciální poděkování si zaslouží asi třetina držitelů permanentních vstupenek, kteří přispěli zakoupením nové permanentky,“ těšil se Hudeček. „A děkujeme i všem členům klubu, kteří se na organizaci podíleli. Za klub, věřím, že tímto pilotním projektem jsme nastartovali další tradici, která se připojuje k volejbalovému plesu a dalším doprovodným akcím klubu.“

V pondělí již hráči odletěli na první předkolo letošního ročníku Champions League. Ve středu je čeká rumunský tým Arcada Galati. Další středu 13.10. od 18 hodin potom odveta na domácí půdě.

Zdroj: VK Karlovarsko
Zdroj: VK Karlovarsko

Zdroj: VK Karlovarsko

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.