Osobnost Karlovarského kraje

Až do konce října mohou lidé nominovat osobnost ze svého okolí, o kterém si myslí, že si ocenění za přínos kraji zaslouží. Karlovarský kraj vyhlásil i v letošním roce anketu s názvem Osobnost Karlovarského kraje.

„Jsem přesvědčen o tom, že v našem kraji žije mnoho lidí, kteří se svým úsilím snaží o rozvoj a lepší podobu regionu a zasloužili by si proto získat ocenění Osobnost Karlovarského kraje. Je velmi pravděpodobné, že o skutcích mnohých z nich vůbec nevíme, a proto se obracíme na veřejnost, od které bychom rádi získali informace o těchto lidech, jež své životy spojili s Karlovarským krajem. Nominovat je možné osobnosti také in memoriam,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek.

Své nominace mohou jednotlivci odesílat do 31. října 2021, prostřednictvím elektronického formuláře na webových stránkách Karlovarského kraje zde , případně je možné využít také e-mail: martina.duskova@kr-karlovarsky.cz.

Všechny zaslané nominace budou předány hodnoticí komisi, jež bude sestavena z členů Rady Karlovarského kraje. Ta pak také rozhodne o výběru oceněných osobností. O termínu vyhlášení výsledků ankety budou účastníci včas informováni.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.