Ukradl 50 adventních kalendářů

Padesát kusů adventních kalendářů ukradl dvaatřicetiletý muž z Aše na Chebsku ve firmě, kde pracoval. Způsobil tím škodu asi 20 tisíc korun. Za krádeže čokolád mu teď hrozí až dva roky za mřížemi. 

Dvaatřicetiletý zloděj pracoval jako skladník ve firmě, která vánoční laskominy vyrábí. Jednoho dne muže napadlo, že by si krádeží mohl něco přivydělat a z práce si odnesl domů dvě krabice plné adventních kalendářů. Celkem 20 kousků pak předal pětadvacetileté známé, která je prodala do obchodu se smíšeným zbožím. 

Když muž viděl, že si ukradených kalendářů nikdo nevšiml, situace využil a ukradl další tři krabice sladkostí. Ty už pak odvezl do stejné prodejny se smíšeným zbožím a prodal je sám. ,,Odcizením padesáti kusů adventních kalendářů měl společnosti způsobit celkovou škodu přibližně 20 tisíc korun,” komentuje případ mluvčí krajských policistů Jakub Kopřiva. 

Ukradených kalendářů si ale v prodejně všimla jedna ze zlodějových kolegyň a zavolala na policii. Muži tak v případě prokázání viny za krádež hrozí až dva roky vězení. 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.