Mistrovská párty se Support Lesbiens a Rádiem Kiss

Skvělý sportovní zážitek, vystoupení známé skupiny Support Lesbiens a dobrá zábava s Rádiem Kiss – to vše čeká návštěvníky na prvním domácím zápase volejbalistů Karlovarska v sezóně 2021/22. Ten se odehraje v sobotu 2.října. 

Příznivci volejbalu mají unikátní příležitost spojit sportovní podívanou s kulturním zážitkem. Po úvodním extraligovém utkání 2. října bude společenský večer pokračovat přímo před Halou míčových sportů, kde vyroste koncertní pódium. „Celým večerem budou provázet dva moderátoři z Radia Kiss a uskuteční se koncert kapely Support Lesbiens,“ představuje program manažer VK ČEZ Karlovarsko Ondřej Hudeček. ”Všechny moc zveme, aby si s námi užili tuto mistrovskou party. Bude tam i fotokoutek, kde se budou moct fanoušci vyfotit s hráči i s pohárem. A k tomu šlapací kolo EPP Pomáhej pohybem, tam zase budou lidi přispívat na náš projekt na pomoc sportujícím dětem,” doplnil Hudeček.

Držitelé permanentních vstupenek budou mít vstup na koncert zdarma. Ostatní zaplatí v balíčku se vstupenkou na zápas 250 korun. Událost bude o to hodnotnější, že se Karlovarsko na úvod soutěže utká s nejúspěšnějším týmem české volejbalové historie a aktuálním vítězem národního poháru Duklou Liberec. „Věřím, že tím vším nastartujeme tradici, protože bychom chtěli v budoucnu každou sezonu otvírat touto party, která by měla spojovat naše partnery, hráče, fanoušky a volejbalovou veřejnost,“ věří manažer Hudeček.

Vstupenky na akci můžete zakoupit online zde https://go.ticketportal.cz/event/568.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.