Brutálně napadl řidiče autobusu, který se zastal ženy

Za to, že se zastal ženy, schytal sedmapadesátiletý autobusák z Karlovarska kopanec do obličeje. Devětatřicetiletému muži se totiž nelíbilo, že se řidič autobusu vmísil do jeho hádky s přítelkyní. Navíc se ukázalo, že přečinů má mladý muž na kontě více. Agresorovi teď hrozí dvouleté vězení. 

Incident se stal v polovině září. Muž jel autobusem i se svou přítelkyní, se kterou se záhy začal hádat. Proto ho řidič autobusu upozornil, aby se k ženě nechoval hrubě. To ale agresivního muže ještě víc rozčílilo, a tak autobusáka fyzicky napadl. ,,Sedmapadesátiletého muže měl kopnout do obličeje, který následně upadl na zem. Tímto mu způsobil zranění, které mu na místě ošetřila osádka Zdravotnické záchranné služby. Přivolaná policejní hlídka devětadvacetiletého muže na místě zadržela a eskortovala na místní obvodní oddělení k provedení dalších úkonů,” komentuje rozepři krajská policejní mluvčí Eva Valtová.

To ale není všechno. O dva týdny později měl mladý muž najít dámskou peněženku, kterou si místo odevzdání nechal. Platební kartou, která v ní byla, pak několikrát ještě toho dne zaplatil. ,,Policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary – město sdělili devětadvacetiletému muži podezření ze spáchání přečinů výtržnictví a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku,” dodává Valtová. Muži tak hrozí až dva roky za mřížemi.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.