Při nehodě na Toužimsku zemřel motorkář. Srazil se s osobním autem

Tragická nehoda se stala v sobotu večer poblíž obce Kosmová na Toužimsku. Řidič osobního auta vjel do protisměru a srazil se tam s motorkářem. Ten na místě zemřel. Druhého řidiče převezla sanita do nemocnice. Proč mladík vjel do druhého pruhu zjišťuje policie.

V sobotu po osmé hodině večer se na silnici II. třídy č. 198 poblíž obce Kosmová na Toužimsku,  stala tragická dopravní nehoda. ,,Dvaadvacetiletý řidič vozidla Ford jedoucí ve směru z Prachomet na Kosmovou měl z dosud nezjištěných příčin při průjezdu levotočivou zatáčkou přejet do protisměru a střetnout se zde s právě projíždějícím motocyklem tovární značky Suzuky,” popisuje neštěstí  policejní mluvčí Eva Valtová.

Jednačtyřicetiletý motorkář při dopravní nehodě utrpěl tak vážná zranění, že jim na místě podlehl. Dvaadvacetiletého zraněného řidiče, který řídil osobní auto, musela z místa odvézt sanita do nemocnice. Proč mladý muž vyjel do protisměru teď zjišťuje policie. Jasné je jen to, že před nehodu nepil alkohol.

,,U dvaadvacetiletého řidiče osobního automobilu byla přítomnost alkoholu vyloučena provedenou orientační dechovou zkouškou,” potvrdila Eva Valtová.

Silnice byla po dobu vyšetřování na několik hodin úplně uzavřená a řidiči museli místo objíždět.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.