Jiří Bartoška v dopisu poděkoval vedení i zaměstnancům Krajské karlovarské nemocnice

Díky vám mohl festival proběhnout bezpečně pro hosty i návštěvníky. I to padlo v dopise, který Bartoška adresoval ředitelce nemocnice Dagmar Uhlíkové. 55. ročník filmového festivalu Karlovy Vary byl letos výjimečný právě kvůli epidemiologické situaci. I tak se ale vše obešlo bez větších problémů a festival mohl být podle Bartošky i příkladem pro další podobné akce.

 

“Milé poděkování od prezidenta KVIFF Jiřího Bartošky dorazilo dnes na vedení karlovarské nemocnice. Poděkování patří pochopitelně celému týmu, který se podílel na realizaci zdravotního dozoru, očkování i na přípravách veškerých opatření mezinárodního filmového festivalu v K.Varech, díky kterým vše proběhlo hladce”.

Takhle se Krajská karlovarská nemocnice pochlubila dopisem na svém  facebookovém profilu. Byl adresovaný lékařské ředitelce nemocnice Dagmar Uhlíkové a prezident Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech Jiří Bartoška v něm vyzdvihuje výbornou spolupráci při přípravě a organizaci 55. ročníku festivalu.

,,Díky propojení s Krajskou nemocnicí v Karlových Varech se podařilo úspěšně realizovat systém protiepidemických opatření tak, aby letošní festivalový ročník mohl proběhnout bezpečně pro jeho hosty i návštěvníky. Zajištění očkování pro veřejnost, které jste realizovali, se setkalo s velkým příznivým ohlasem,” vychvaluje si ředitel Bartoška fungování mobilního očkovacího centra, které na dobu festivalu vzniklo u hotelu Thermal. V rámci filmové přehlídky tady zdravotníci nabízeli jednorázovou vakcínu Janssen proti koronaviru. Lidé se na očkování ani nemuseli objednávat. Zdravotníci denně naočkovali okolo 20 až 30 lidí.

Za mimořádné nasazení a pomoc při organizaci Bartoška v dopise poděkoval i všem ostatním zaměstnancům nemocnice. Na celé znění psaní se můžete podívat v příloze.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.