Další ročník ankety Babička roku Karlovarského kraje zná své vítěze

Babičkou roku Karlovarského kraje se stala Jana Tomsová z Kynšperka nad Ohří. V Kulturním centru Svoboda v Chebu se konalo soutěžní klání účastnic krajského kola ankety Babička roku. Mezi osmi přihlášenými soutěžícími zvítězila Jana Tomsová z Kynšperka nad Ohří, „Stříbrnou babičkou“ je paní Viera Sehnoutková z Komorního Dvora, která zároveň získala titul „Babička Sympatie“, jenž udělují diváci. Třetí příčku obsadila paní Ludmila Bučková z Karlových Varů, která byla také dekorována jako „Nejstarší babička“ soutěže.

Dámy, které se soutěže účastnily, musely absolvovat rozhovor s moderátorem Vladimírem Hronem, ve volné disciplíně předvést některou ze svých zálib či koníčků, nechyběla ani promenáda ve společenském oděvu. O pořadí soutěžících rozhodla hodnoticí porota v čele s náměstkem hejtmana Daliborem Blažkem. Nejsympatičtější babičku pak vybralo obecenstvo. „Většina z nás má v hlavě zažitou představu babičky, která peče buchty, ale dnešní babičky mají také spoustu zájmů, kromě péče o rodinu se vzdělávají, cestují a ještě dokážou pomáhat lidem kolem sebe. A je neuvěřitelné, s jako energií a noblesou zvládly dnešní soutěžní disciplíny. Všechny soutěžící jsou pro mě vítězkami,“ uvedl Dalibor Blažek.

Podmínkou účasti v soutěži byl pro všechny ženy věk nad 55 let a trvalý pobyt na území Karlovarského kraje. Vítězka postupuje do celostátního finále soutěže, které se uskuteční 19. listopadu 2021 v Olomouci.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.