Řidička prorazila při parkování zábradlí a spadla s autem z nábřeží do řeky

Bojem o život řidičky se stala páteční nehoda v Karlových Varech. Šestapadesátileté žena tu vjela v autě do řeky. Jako zázrakem se ji policistům podařilo z auta dostat bez vážnějších poranění. 

Kuriózní nehoda se stala po sedmé hodině večer. Řidička, která chtěla své auto zaparkovat v ulici Jana Palacha, si spletla pedály vozu. Místo brzdy šlápla na plyn, prorazila zábradlí a z téměř osmimetrové výšky spadla i se svým autem do řeky Teplé, kousek před soutokem s řekou Ohře. Tam se pak vůz převrátil na střechu. Na místo po chvilce přijeli policisté, kterým se podařilo ženu z auta vyprostit.  „Řidička se neměla při parkování zřejmě plně věnovat řízení, narazila do zábradlí a následně vjela s automobilem do řeky. Při dopravní nehodě utrpěla lehké zranění, se kterým ji záchranáři převezli do nemocnice,” uvedla mluvčí policie Eva Valtová. 

Na místě museli zasahovat i hasiči, kteří s využitím sorpčních prostředků zajistili, aby nedošlo k úniku provozních kapalin do řeky.  Hasiči asistovali také při několikahodinovém vytahování vozidla z vody. 

Celková škoda na autě a poničeném zábradlí je podle policie předběžně vyčíslená na sto pět tisíc korun. Nehoda je kvalifikovaná jako přestupek, a tak dopravní policisté ženě na místě uložili pokutu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.