Chybně zakreslené rozvody sítí brání dokončení oprav karlovarského terminálu MHD

Jednou z největších komplikací rekonstrukce první etapy hlavní zastávky autobusů městské hromadné dopravy na Tržnici v centru Karlových Varů, jsou špatně zakreslené rozvody inženýrských sítí. Opravy zde mají skončit koncem září. Kvůli vzniklým problémům se pravděpodobně dodavateli stavbu, v očekávaném termínu, dokončit nepodaří.

Chybné zákresy se týkaly, především rozvodů plynu a částečně i kanalizace. Některé její části nebyly v podkladech vůbec uvedené. Podobně tomu bylo i v ulici Horova, kde byly nepřesně uvedeny rozvody elektřiny.

Podle náměstka primátorky Petra Bursíka zatím nelze spekulovat o dokončení první etapy oprav. Na připravované schůzce se tak sejdou zástupci dodavatelské firmy společně se zástupci města, které je zároveň investorem celého projektu. Projednávat budou, zda opravy plynule přejdou do druhé etapy, která zahrnuje i práce na hlavním nástupním ostrůvku. Další možnou variantou, která přichází v úvahu je, celou stavbu před nadcházející zimou zakonzervovat a další práce zde spustit až na jaře roku 2022.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.