Galerie umění vyhlásila výtvarnou soutěž

U při příležitosti výstavy Vladislava Mirvalda – Dnes přilétli špačkové, která nemohla být návštěvníkům zpřístupněna, vyhlašuje Galerie umění Karlovy Vary výtvarnou soutěž o publikace vydané galerií.

Výstava Vladislava Mirvalda představuje mimo jiné geometrické obrazy a kresby, ve kterých autor využíval principu pravidelného posouvání kružnic po ose, jež pak vytváří rozpohybované a prostorové válcovité spirály. Podle vyhlašovatele soutěže se můžete inspirovat v duhových spirálách, se kterými jste si jako děti hráli. V přírodě pak inspiraci naleznete například v pohybu hadů.

Podívat se můžete i na facebookový profil galerie, který naleznete na adrese www.facebook.com/galeriekv. Tam naleznete záznam z komentované prohlídky této výstavy a spousty fotografií z expozice.

Podstatou soutěže je libovolnou technikou vytvořit dílo inspirované právě geometrickými obrazy a kresbami. Výsledné dílko poté vyfoťte a fotografie zašlete e-mailem na adresu info@galeriekvary.cz. Do předmětu napište: „soutěž – Mirvald“.

Soutěž potrvá od 10. 4. 2021 do půlnoci 24. 4. 2021 a po jejím skončení galerie ocení tři výherce, jejichž díla budou zveřejněna na sociálních sítích vyhlašovatele soutěže.

Zdroj: Galerie umění Karlovy Vary

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.