Zapojte se do digitálního Týdne sousedů!

Rok kulturního města ve Schwandorfu uzavře digitální festival Týden sousedů. Od 12. do 15. května 2021 se mohou kulturní tvůrci a zájemci o kulturu těšit na velké množství přeshraničních programových příspěvků a nabídek z Čech a Bavorska. Připraveny jsou koncerty, prezentace, kreativní workshopy a kurzy, představení a vzrušující diskuze ve virtuálním prostoru bez hranic!

Cílem festivalu je ukázat kulturní a turistickou rozmanitost šesti českých a bavorských sousedních regionů Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje a Dolního Bavorska, Horní Falce, Horních Franků. Centrum Bavaria Bohemia proto vyzívá kulturní instituce, přeshraniční iniciativy, kulturní tvůrce a umělecké řemeslníky, aby do festivalu aktivně zapojili a prezentovali své aktivity.

Pro všechny zájemce o zapojení do festivalu se v úterý 30. března 2021 od 10 do 12 hodin koná dvojjazyčné informační setkání online! Během něj pořadatelé představí koncept a technické možnosti realizace digitálního Týdne sousedů a seznámí účastníky s možnostmi jejich aktivního zapojení a prezentace svých aktivit.

Setkání se uskuteční s pomocí konferenčního softwaru Zoom. Informační online akce je dostupná pod následujícím odkazem: https://us02web.zoom.us/j/87459092107?pwd=SHhnZW5zTWlrRTVvbFF0blIxcHdJdz09. (Meeting ID: 874 5909 2107; heslo: 966064)

Zájemci o zapojení mohou své programové příspěvky nahlašovat také prostřednictvím kontaktního formuláře: https://www.bbkult.net/cz/projekty/kulturni-mesto-cechy-bavorsko/tyden-sousedu/kontaktni-formular-pro-vystavovatele/

V případě otázek je možné kontaktovat paní Dr. Veroniku Hofinger, veronika.hofinger@cebb.de, a pana Davida Bendera, david.bender@cebb.de.

Zdroj: Projekt Kulturní město Čechy-Bavorsko

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.