Staňte se dopisovatelem Karlovarek nebo se zapojte do fotosoutěže

Zajímáte se o dění v Karlovarském kraji? Rádi fotíte nebo píšete? Právě pro vás je tu nová výzva Karlovarek. Rádi bychom rozšířili Karlovarky do všech koutů našeho krásného kraje. A proto hledáme dopisovatele napříč regiony. Hlásit se nám můžete na emailu redakce.karlovarky@gmail.com, rádi zveřejníme vaše fotografie, videa, texty, básně, povídky nebo třeba písničky.

My jsme si pro vás na rozjezd připravili fotosoutěž s tématem „Jaro přichází do Karlovarského kraje“. Na již uvedený email nám můžete posílat své fotografie s jejím popisem. Nezapomeňte připojit také název místa, kde vznikla, a své jméno. Redakce z nich vybere ty nejlepší, které budou následně vystaveny na našem webu a facebooku. Uzávěrka soutěže je 30. dubna 2021.

Pojďme si Karlovarky udělat krásnější a přispějme tak společně k lepší informovanosti obyvatel Karlovarského kraje. Své příspěvky, náměty či podněty nám pište skrze e-mail redakce.karlovarky@gmail.com nebo na náš Messenger. Chystáme také založit komunitní skupinu Karlovarek. Tam spolu můžeme tvořit obsah, nebo diskutovat nejen nad děním v kraji.

Foto: Michal Jarmoluk, Pixabay.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.