Lidé umírají s Covidem a Babišem!

Premiér Andrej Babiš hanlivými, urážlivými a lživými výroky na adresu Karlovarského kraje nikdy nešetřil. Karlovarský kraj je nejhorší ze všech! A pořád něco říká! To byla jeho slova. Člen Babišova týmu, ministr zdravotnictví Jan Blatný zase lhal, když uvedl, že chebský starosta Antonín Jalovec politikaří, a že je zodpovědný za pandemickou situaci na Chebsku. A mohli bychom pokračovat dále. Předseda vlády, která vládnout neumí, ale stále jen hledá viníky současného stavu. A tak se možná dočkáme odvolání dalšího ministra zdravotnictví, kterého Babiš odvolat nechce. Pravdou je však to, že do epidemiologických statistik bude nutné zavést novou položku, vedle „Zemřelí s Covidem“, také „Zemřelí s Babišem“. A my, v našem vládou zapomenutém kraji, jsme to poznali na vlastní kůži jako první.

Zcela nekompromisně se k této věci v nedělních Otázkách Václava Moravce vyjádřil MUDr. Martin Straka, primář interního oddělení sokolovské nemocnice. Lékař, který je v první linii, a který musí každý den rozhodovat o tom, koho nechat žít, a koho nechat umřít. Ten, před zraky milionů obyvatel České republiky, bez příkras, pojmenoval člověka zodpovědného za celou „pekelnou“ situaci.

https://twitter.com/TOP09cz/status/1366089510996606978?s=20

Ano, je to právě premiér, který je přímo odpovědný za smrt tisíců občanů tohoto státu. Komu to ještě není jasné? Do nedávná trpěl jeho neschopností hlavně rozpočet této země. Na následky Babiše, pseudo odborníka na všechno, velitele boje proti epidemii, který nikdo nevede, šéfa strategie očkování, které nefunguje, umírají lidé. A zdatně mu v tom sekundují další členové bratrstva vládnoucí kočičí pracky Hamáček, Havlíček, Blatný, Schillerová atd.

Dnes jsme se neprobudili do dalšího lockdownu, ale do začátku dalšího třítýdenního experimentu vlády, který se provádí na nás, na lidech. Jen vláda vlastně ještě neví, jak tento experiment dopadne. Osud této země se nachází v rukách amatérů, a nám nezbývá nic jiného, než si přát, aby tomu tak v budoucnosti bylo jinak.

Foto zdroj: aktualne.cz

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.