NE/pravdomluvný politolog

Vážení čtenáři, dne 4.11.2020 byla redakce Karlovarek oslovena prostřednictvím Facebooku paní Lucií Blažkovou https://www.facebook.com/profile.php?id=100006269595027 , které se nelíbí napadání uživatelů lživými výroky na sociálních sítích. Zmínila se o politologovi panu Dominiku Jandlovi, kterého diskutující neprávem osočovali pod článkem nazvaném Politolog: Při „pečení krajské vlády“ trpí transparentnost i demokracie.

Paní Lucie Blažková redakci Karlovarek oslovila požadavkem „Dovoluji si Vás poprosit, když se zabýváte politickými tématy, abyste vyzvali diskutující k úctě a nešpinění osob, které pouze vyjadřují nestranné názory jakým je např. pan politolog Dominik Jandl„, dále „nelíbí se mi, že panu politologovi je podsouváno členství ve straně zelených a hnutí KOA. Proti tomu se v diskuzi pan politolog Jandl ohradil, že se tato tvrzení nezakládají na pravdě “ Paní Lucie Blažková svůj dopis uzavřela „Podsouváním lživých informací o členství pana politologa Jandla v KOA (kdy on pouze vyplňoval místo na kandidátce, členem KOA nebyl) mělo jistě svůj smysl, aby byl znevěrohodněn jeho článek a znevěrohodnil se i pan Kulhánek.

K použití citací byla paní Lucie Blažková redakcí oslovena a vyslovila souhlas.

1. Redakce Karlovarek nahlédla pod článkem Politolog: Při „pečení krajské vlády“ trpí transparentnost i demokracie do diskuze, ve které měli diskutující namítat neobjektivnost autora článku pana Jandla, který se měl proti diskutujícím ohradit s tím, že se tvrzení o jeho osobě nezakládají na pravdě. Viz printscreen výřez Facebook diskuze níže.

 

2. Redakce Karlovarek si následně na veřejně dostupném serveru volby.cz vyhledala kandidatury pana Dominika Jandla, aby se nalezla ta zmiňovaná pravda či lež. Viz printscreen výřez z volby.cz.

ROK 2010 – ZASTUPITELSTVO OBCE KARLOVY VARY

ROK 2014 – ZASTUPITELSTVO OBCE KARLOVY VARY

ROK 2018 – ZASTUPITELSTVO OBCE KARLOVY VARY

3. Z výše uvedených informací vyplývá, že:

v roce 2010

Dominik Jandl kandidoval za stranu zelených.

Dominik Jandl členem strany zelených.

v roce 2014

Dominik Jandl kandidoval za stranu zelených, Piráty, Kdu-Čsl, Ocjj.

Dominik Jandl členem strany zelených.

v roce 2018

Dominik Jandl kandidoval za KOA (Karlovarská občanská alternativa bývalého primátora Kulhánka)

Dominik Jandl členem KOA (Karlovarská občanská alternativa bývalého primátora Kulhánka)

4. Závěrem vážená paní Lucie Blažková, z údajů serveru VOLBY.CZ je potřeba dát za pravdu diskutujícím a buď si můžete připustit, že má Dominik Jandl krátkou paměť nebo realisticky, že jste byla obelhána. Jak ve svém příspěvku napsal Dominik Jandl pravda vždycky zvítězí, akorát to někdy trvá“ v tom má „pan politolog“ opravdu pravdu.

Autor: Redakce


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.