Povolební vyjednávání – Hnutí Karlovaráci: V tuto chvíli nevidíme reálnou možnost spolupracovat s Pirátskou stranou.

Za hnutí Karlovaráci chci tímto na pravou míru uvést různé polopravdy a spekulace, které se objevují v médiích, na sociálních sítích a jinde ve veřejném prostoru o jednáních, směřujících k uzavření stabilní koalice v Karlovarském kraji.

Po řadě setkání a pečlivém zvažování se Karlovaráci většinově dohodli, že k cíli vedou další rozhovory s těmi, kteří nabízejí konstruktivní spolupráci. V tuto chvíli nevidíme reálnou možnost spolupracovat s Pirátskou stranou. Vnímáme, že se blíží konec deklarované lhůty pro jednání s dalšími partnery. Každý z nás ovšem vidí aktuální problémy, které zasahují do života každého z nás a přirozeně ztěžují podmínky koaličního vyjednávání. Velmi omezené možnosti osobního setkávání, vzájemné diskuse i cestování komplikují i politická vyjednávání. Proto se nebráníme vymezit si další dobu potřebnou k projednání všech podstatných záležitostí s tím, že na konci tohoto procesu musí být vznik stabilní a akceschopné koalice, která se ujme vedení kraje v dnešní nelehké době, po celé volební období.

Věřte mi, že v hnutí Karlovaráci neztrácíme čas, jsme si vědomi závazku od svých voličů a chceme Karlovarskému kraji zajistit co nejdříve takovou vládu, která bude pracovat ve prospěch našeho regionu.

Miroslav Vaněk, místopředseda hnutí Karlovaráci

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.