Hnutí Karlovaráci ukončuje spolupráci s VOK

Hnutí Karlovaráci kandidovalo jako součást VOK, a z hlediska volebního výsledku hodnotíme projekt spolupráce jako úspěšný. Z hlediska povolebního vývoje však byly kroky, které VOK oficiálně činil a mediálně prezentoval, ve značném rozporu s našimi názory. Problémy se nám bohužel společně nepodařilo vyřešit jednáním a vyústily v naše rozhodnutí definitivně ukončit svoji podporu a účast ve VOK.

Rozdílné byly naše názory na strategii povolebního vyjednávání i samotnou politickou orientaci preferovaných subjektů. Dočasně jsme se stali součástí bloku, kde někteří jednotlivci, kteří jsou jeho součástí, aplikují pro nás nepřijatelné metody. Tento „nový styl“, odvíjející se v prostoru médií a sociálních sítí zasahujících do činnosti ostatních politických subjektů a jejich členských základen, nebo dokonce soukromí jednotlivců, je pro nás nepřijatelný. Rádi bychom tak přispěli k tomu, aby zveřejňované statusy poctivě vyjadřovaly realitu.

Rozhodnutí politického hnutí Karlovaráci podporují i zvolení zastupitelé MUDr. Jiří Brdlík a Václav Skuhravý. Oba dva jsou připraveni prosazovat za hnutí Karlovaráci slušný a korektní styl nejen ve vyjednávání, ale i v následné práci v Zastupitelstvu Karlovarského kraje. 

Tuto tiskovou zprávu zasílám jako zastupující předseda hnutí Karlovaráci, na základě předešlého oznámení dosavadního předsedy MUDr. Josefa Märze o odstoupení z funkce předsedy hnutí, které učinil dne 4. 10. 2020.

 

Miroslav Vaněk místopředseda hnutí Karlovaráci


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.