Ostrovský pohár mažoretek a twirlingu. Velké poděkování

Jsme v Ostrově dne 29.8.2020 u MDDM. Hemží se to tu hezkými děvčaty, dokonce i chlapec se mezi nimi pohybuje, všichni v krásných, zdobených kostýmech s 1-3 hůlkami v ruce. Zasvěcenci už vědí, že se zde koná Ostrovský pohár mažoretek a twirlingu.

Ostrovský pohár v letošním roce přilákal 132 soutěžících. Rozhodčí měli náročnou práci, kdy z 84 vystoupení museli vybrat medailová umístění.

Děvčata i chlapec byly ve věku od 6 do 30let. Ta třicítka je jednoduchá. Na závěr Ostrovského poháru slečny a mladé paní připravily překvapení pro svou bývalou trenérku a trenéra, se kterými začínaly v MDDM s prvními krůčky mažoretek v roce 1997. Vytvořily skupinu Oskarek a od roku 2002 reprezentovaly Českou republiku na každém Mistrovství Evropy, kdy předtím v republikovém klání musely porazit své české soupeřky.

Bylo to pro trenéry velice dojemné vidět všechny ty „dámy“, které ještě nezapomněly na práci s hůlkou a jejich skladba byla poděkováním a zároveň darem při narozeninové oslavě kulatého jubilea trenérky.

Velký dík patří všem soutěžícím z Českých Budějovic skupina Starlette, Bailar Praha- TJ. Sokol Petrovice I z Prahy, tj. Sokol Turnov, Modern Klatovy, Mažoretky domeček Hořovice, Luckies Kynšperk nad Ohří, Mažoretky z Kosmonos a v neposlední řadě Oskarkám z  Ostrova.

Z SMTČR NBTA z České republiky zaslala pozdrav současná prezidentka Michaela Holmannová, přijel bývalý prezident Tomáš Stavěl, v porotě byla paní Mocová z Kosmonos, Semerádová z Brna a z Oskarek pro twirling Lucie Matoušková a Tereza Vimrová. Celým odpolednem nás bezchybně provázel moderátor pan Janč z Brna.

Děkujeme i těm nejmenovaným v předchozích řádkách paní Provazníkové, Rendešové, Jančové, panu Fekiačovi.

Maminkám, co napekly koláče, Editě Kubíkové, která byla hlavním organizátorem poděkování bývalých mažoretek, Terezce Kajabové-Prajzlerové, Samákové, Žikavské, Menclové, Lafkové, Ciprové, Benešové,Ullmannové, Vimrové, Matouškové,Paluškové, Provazníkové, Gordíkové, Marušce-Nguyen, Hlavičkové,Pavelkové,Salajkové, Jindrové,Slavíkové,Vlčkové, prostě všem, kteří se o úspěch Ostrovského poháru 2020 postarali.

Děkujeme všem pedagogům z Městského domu dětí a mládeže za pomoc při organizaci a všem ostatním, kteří pomáhali k e zdárnému průběhu akce.

V neposlední řadě i sponzorovi firmě Bastard. Celou akci pečlivě fotografoval ateliér pana Mrázka.

Poděkování sepsala trenérka Oskarek Eva Žiláková s trenérem panem Bedřichem Sieglem.

1.9.2020 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.