Ing. Jiří Sedláček, kandidát do Senátu Parlamentu

Představujeme vám kandidáta do Senátu Parlamentu České republiky ve volebním obvodu číslo 3., Cheb – Tachov, Ing. Jiřího Sedláčka.

Ing. Jiří Sedláček má 64 let, narodil se v Tachově, v Tachově žil a pracoval celý profesní život. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. Do Senátu Parlamentu ČR kandiduje za hnutí TRIKOLÓRA

Průběh praxe:

Státní statky v Tachově, oborový podnik, později Agrokombinát Tachov. Vedoucí plánovač investiční výstavby na středním článku řízení (5 let), (ředitelství oborového podniku, 15 odštěpných závodů). Ekonomický náměstek kombinátního závodu Bytové hospodářství a sociální služby, (3 roky) v roce 1990 Agrokombinát zrušen.

Finanční ředitel podniku na zpracování krůtího masa Adex, a.s. Lom u Tachova (1993-1995). Podílel jsem se na vybudování ekonomického oddělení nového závodu vzniklého „na zelené louce“. Po odvolání z funkce v jiných pozicích (1995-1998). Podnik potom prošel četnými reorganizacemi a ani jako součást Agrofertu neprokázal finanční soběstačnost.

Komerční banka Tachov 1998-2001 – firemní a osobní bankéř

Bodit Tachov s.r.o. (2001-2009)- obchodní zástupce a konzultant pro výživu a ekonomiku chovu skotu, zejména produkčních dojnic v ČR (střední Čechy, Vysočina, část vých. Čech)

Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. (2010 – dosud) – jednatel společnosti. Předmět činnosti – výroba a rozvod tepla a správa městského majetku (bytový fond). Za 9 let jsme snížili cenu tepla v Tachově o 110 Kč/GJ na 579,- Kč/GJ v r. 2019. Společnost vykazuje zisk, nemá dluhy, udržuje a zvyšuje hodnotu majetku.

Z přehledu dosavadní praxe je zřejmé, že nejsem odtržený od praxe, vím kolik stojí maso, mléko, chléb i koblihy. A také vím, jak se na ně obtížně vydělává.

Z charakterových vlastností vyzdvihuji schopnost setkávat se a uvolněně jednat s širokou škálou rozmanitých typů osobností, celkový pozitivní přístup, otevřenost a společenskost. Mám klidné a nekonfliktní chování, pod tlakem jsem vyrovnaný. Vyhledávám si všechna relevantní fakta a než začnu jednat, vše řádně zvažuji.

V současné době jsem bez politické příslušnosti, svým bývalým členstvím v ODS nechci diskreditovat žádnou politickou stranu či hnutí. Členství v ODS v Tachově je chápáno jako velmi negativní s ohledem na sociologické složení obyvatelstva.

Provozuji rekreačně sportovní činnost (tenis), jsem členem výboru tělovýchovné jednoty SKP Tachov. Myslím, že jsem v Tachově dostatečně znám a těším se dobré pověsti i oblíbenosti.

Uvažoval jsem o indviduální angažovanosti jako nezávislý kandidát do Senátu Parlamentu ČR, což má svá úskalí. S principy hnutí Trikolora se v zásadě ztotožňuji. Vymezuji se proti hnutí ANO (mj. vykrádá dobré myšlenky jiných stran a prezentuje je za své), proti ČSSD mj. pro svůj populismus, KSČM zanikne samovývojem.


 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.